گمرک ها

ترخیص کالا از گمرک بوشهر

ترخیص کالا از گمرک بوشهر به علت موقعیت جغرافیای بوشهر دارای ترافیک بالایی می باشد بوشهر به عنوان یکی از شهر های جنوبی به حساب می اید این شبه جزیره با داشتن 14 کیلومتر طول به عنوان یکی از بنادر معروف برای تجارت و ترخیص کالا به حساب می آید .

لازم به ذکر می باشد بندر بوشهر به عنوان یکی از پر قدمت ترین بنادر کشور نیز به حساب می آید اسناد به دست آمده از بندر بوشهر  نشان دهنده قدمت تاریخى و درخشان و سابقه پنج هزار ساله  این شبه جزیره می باشد.

ترخیص کالا از گمرک بوشهر به صورت 24 ساعته می باشد و در ساعت خاصی کالا های ترخیصی ترخیص نمی شود این ویژگی یکی از مهمترین ویزگی های ترخیص کالا از گمرک بوشهر می باشد گروه بازرگانی نوید نیز به عنوان یکی از تیم های فعال و متخصص در حوضه ترخیص کالا آماده می باشد ترخیص کالا از گمرک بوشهررا برای شما به صورت مطمئن و با انداک زمان انجام دهد لازم به ذکر می باشد گروه بازرگانی نوید دارای افراد با تجربه و متخصص و  متعهد می باشد که این ویژگی ها در کنار پشتکار قوی میتواند یک ترخیص آسوده و مطمئن را برای شما  بهارمغان بیاورد.

کارشناسان بازرگانی نوید آماده پاسخگویی به سوالات شما در زمینه ترخیص کالا از گمرک بوشهر و همچنین سایر گمرک های کشور می باشند در صورت نیاز به مشاوره می توانید با شماره های مندرج در وب سایت با ما در تماس باشید.

چرا ترخیص کالا از گمرک بوشهر رونق بیشتری دارد

بوشهر همانطور که در ابتدا اشاره شد به دلیل موقعیت جرافیایی خود دارای رونق اقتصادی بالایی می باشد و در ترخیص بعضی از کالاها در این گمرک تخفیفات خاصی ارائه میگرد که همین عامل باعث شده است که ترخیص کالا از گمرک بوشهر نسبت به سایر گمرک های کشور با ترافیک بیشتر صورت گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.