ترخیص محصولات کشاورزی

ترخیص کود

اگر نیاز به تیمی مجرب برای ترخیص کود (شیمیایی و گیاهی) دارید، ما در شرکت بازرگانی نوید می‌توانیم ترخیص کود را برای شما در سریع‌ترین زمان ممکن به انجام رسانده و محموله شما را به صورت کاملا حرفه‌ای حمل و تحویل نماییم. خدمات حرفه‌ای ترخیص کالا را با شرکت بازرگانی نوید اختر پارسیان تجربه نمایید.

ترخیص کود شیمیایی و گیاهی از گمرک

یکی از با سابقه ترین کالا های ترخیصی گروه بازرگانی نوید انواع کودهای شیمیایی و گیاهی بوده است که در کشاورزی و گل خانه ای مورد استفاده قرار میگیرد.
کود شیمیایی شامل طرح رونق اقتصادی گروه بازرگانی نوید قرار می گیرد، این شرکت نیازهای شرکت های تولیدی ، صنعتی و کشاورزی را با تخفیف ویژه ترخیص می نماید.
گروه بازرگانی نوید با در اختیار داشتن افراد متخصص و دارای تحصیلات مربوطه به امور گمرکی متعهد می شود که در کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه ممکن کالای خود را در مقصد تحویل صاحبان کالا دهد.

شما صاحبان کالا می توانید روند ترخیص اسناد خود را از طریق سامانه هوشمند بازرگانی نوید به صورت لحظه ای پیگیری کنید. همچنین در صورت عدم دسترسی به اینترنت این اطلاع رسانی از طریق پیامک به شما اعلام خواهد شد.
در صورت تمایل گروه بازرگانی نوید یک ویدیو از روند ترخیص کالای شما به صورت خلاصه تهیه می نماید و به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد داد

به کاردان کالا سپارید
10 دقیقه مشاوره میهمان ما باشید. 07633556190

بایگانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.