ترخیص محصولات دکوراسیون

ترخیص کاغذ دیواری

ترخیص و واردات محصولات دکوراتیو یکی از تخصص های اصلی گروه بازرگانی نوید میباشد که با سابقه 15 ساله در زمینه ترخیص کاغذ دیواری و پوستر گام بلندی در این صنعت نهاده است.

گروه بازرگانی نوید افتخار همکاری با واردکننده های بزرگ این صنعت را دارد که به دلیل محدودیت های شغلی قادر به ذکر شخص و یا نام شرکت نمی باشم.

در صورت تمایل و اطلاع از آخرین اسناد ترخیصی در زمینه کاغذ دیواری می توانید با یکی از دفاتر بازرگانی نوید تماس حاصل فرمایید و از پس از مشاهده اسناد و مدارک 10 دقیقه مشاوره رایگان میهمان همکاران ما باشید.

گروه بازرگانی نوید سابقه ترخیص مارک های معروف انواع کاغذ های دیواری شامل کلاسیک روستر ، کلاسیک ، مورلا ، کریستینا ماسی ، لوکساز ، سان ست و دیگر برند های مطرح را از کشور های اسپانیا ، ترکیه، ایتالیا، چین، کره جنوبی، آلمان و … را دارد.

لازم به ذکر است تمامی پرسنل گروه بازرگانی نوید دارای مدارک دانشگاهی در زمینه کاری خود می باشند که این تحصیلات با تجربه چندین ساله  نتیجه قابل قبولی را به ارمغان می آورد.

کلیه روند ترخیص به صورت لحظه ای از سامانه مدیریت صاحبان کالا قابل رویت است. در صورت عدم دسترسی به اینترنت می توانید آخرین وضعیت اسناد را با استفاده از سامانه پیامکی گروه بازرگانی نوید مطلع شوید.

به کاردان کار سپارید.

بایگانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *