آموزش

بیجک گمرکی

بیجک گمرکی یکی از اصطلاحاتی می باشد که برای ترخیص کالا ، واردات کالا ، صادرات کالا مورد استفاده قرار میگیرد یک فرد ترخیص کار باید با این اصطلاحات آشنا باشید البته لازم به ذکر می باشد که برای عملیات بازرگانی شما نیازمند این می باشد که با واژه های تخصصی که در این صنف مورد استفاده قرار میگیرد آشنا باشید یکی از این واژگان بیجک گمرکی می باشد.

بیجک گمرکی

بیجک گمرکی  قبل از اینکه بخوام  در مورد بیجک گمرکی صحبت کنم بهتر است با این واژه قبض انبار آشنا شوید قبض انبار توسط انبار دار به فرد متقاضی ترخیص کالا داده می شود این قبض نشان می دهد که کالای شما  چیست و چه وزنی دارد و….. خوب بعد از اینکه فرد متقاضی ترخیص کالا این قبض را دریافت کرد بلافاصله برخی از کارهایی که لازم است برای ترخیص کالا انجام می دهد و بعد برای ادامه فرآیند به گمرک مراجعه می کند بیجک گمرکی برگی است که توسط گمرک به شما داده می ود شما با استفاده از این برگ ثابت خواهید کرد این بار از آن شما می باشد و می توانید برای بارگیری مواد و یا کالای ترخیص خود اقدام نمایید.

 

گروه بازرگانی نوید به عنوان یکی از دفاتر ترخیص کالا که سالیان طولانی در این زمینه فعالیت دارد آماده می باشد تمامی فعالیت های شما برای ترخیص کالا را انجام دهید لازم به ذکر می باشد در صورت نیاز به سوال در مورد بیجک گمرکی و یا هر مورد تخصصی در زمنه ترخیص کالا میتوانید با این مجموعه در تماس باشید و از مشاوره های رایگان تیم پشتیبانی ما استفاده نمایید.

 

گروه بازرگانی نوید یک گروه فعال می باشد که در گمرک های مختلف کشور نظیر بندر عباس ، بوشهر ، گمرک فرودگاه امام خمینی ، بندرانزلی فعالیت دارد و میتوانید مورد ترخیص شما را انجام دهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.