با ما در تماس باشید

076-32230592
021-88552007
021-88552008
021-88552009

پست الکترونیکی

info@BazarganiNavid.com

ترخیص کالا از گمرک بندرعباس

ترخیص کالا از گمرک بندرعباس یکی از پرترافیک ترین مناطق برای واردات و صادرات کالا در کشور به حساب می آید بندر عباس یکی از شهر های استان هرمزگان می باشد استان یکی از استان های جنوبی کشور به حساب می آید و در امور بازرگانی بندر عباس به دلیل موقعیت که دارد میتواند بسیار مهم باشد برای این منظور ترخیص کالا از گمرک بندرعباس همیشه به عنوان یکی از پرترافیک ترین مراکز برای ترخیص کالا به شمار می آید.

 

ترخیص کالا از گمرک بندرعباس چرا پرترافیک می باشد:

بهتر است بدانید که بندر عباس از بزرگترین بنادر کشور نیز به حساب می آید که حجم بالایی از ترانزیت کالا نیز  به خود اختصاص داده است این شهر حدودا  ۱۳۳۳ کیلومتر تا تهران فاصله دارد و به دلیل موقعیت خود هر ساله میزبان میهمانان زیادی از ایران و سایر کشور های دیگر می باشد.

 

 

گروه بازرگانی نوید یکی از گروه های فعال در زمینه ترخیص کالا از گمرک بندر عباس می باشد :

گروه بازرگانی نوید یکی از شرکت هایی می باشد که به طور فعال در بندر عباس فرآیند ترخیص کالا را انجام می دهد در صورتی که شما نیاز به ترخیص کالا دارید میتوانید با گروه بازرگانی نوید در تماس باشید کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالا شما در زمینه ترخیص کالا و سایر امورات بازرگانی می باشد.

 

ترخیص کالا از گمرک بندرعباس و سایر بنادر کشور از تخصص های  گروه بازرگانی نوید می باشد ما آماده ایم کالای ترخیصی شما را با سرعت بالا و به صورت مطمئن انجام دهیدم .

 

 

ترخیص کالا از گمرک بندرعباس شامل موارد زیر می گردد:

ترخیص لوازم خانگی

ترخیص لوازم پزشکی

ترخیص لوازم اداری

ترخیص ماشین آلات

ترخیص ابزار آلات

و…..

لازم به ذکر می باشد که موارد بالا تنها برخیص از کالاهایی می باشد که گروه بازرگانی نوید برای ترخیص کالا از گمرک بندرعباس انجام می دهد. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در این مورد و همچنین استعلام قیمت ترخیص کالا از گمرک بندرعباس با ما در تماس باشید

 

 

مراحل ترخیص کالا از گمرک بندرعباس:

لازم به ذکر می باشد شرایط و ضوابط ترخیص کالا از گمرک بندرعباس تقریبا برای تمامی گمرک ها به صورت یکسان می باشد

  1.  تنظیم اظهارنامه اطلاعاتی
  2. تحویل و  اسناد از قبیل بارنامه و گواهی بهداشت و…
  3. تطبیق اسناد دریافتی
  4. چک کردن محصول با اطلاعات دریافتی
  5. صدور پروانه ترخیص
  6. کنترل نهایی محصول و  ارائه مجوز برای ترخیص کالا

 

 

ترخیص کالا از گمرک بندرعبارس  همیشه به عنوان یکی از پرطرفدار ترین ترخیص ها مد نظر تمامی صاحبان مشاغل می باشد از این رو گروه بازرگانی نوید آماده می باشد ترخیص کالا از گمرک بندرعبارس را برای شما به سرعت و با اطمینان بالا انجام دهد لازم به ذکر می باشد نه تنها در هنگام ترخیص کالا از گمرک بندرعباس بلکه از سایر گمرک ها شما میتوانید وضعیت ترخیص کالای خود را به صورت پیامک و یا تماس با دفتر بازرگانی نوید مطلع شوید.

 

 

ترخیص کار بندرعباس در گروه بازرگانی نوید موجود می باشد ترخیص کار بندعباس که در تیم بازرگانی نوید حضور دارند توانایی ترخیص هر گونه کالا هایی را دارند این ترخیص کارها طی چندین سال  توانسته اند تجربیات  زیادی را برای ترخیص کالا  به دست آورند و آماده  هستند این تجربیات را  برای واردات کالای شما به کار ببندند

 

ترخیص کار بندرعباس به صورت 24 ساعتی آماده ارائه خدمات بازرگانی به شما می باشد در صورت هر گونه سوال در مورد ترخیص کالا در گمرک بندرعباس و همچنین ترخیص کار بندرعباس با ما در تماس باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*