با ما در تماس باشید

076-32230592
021-88552007
021-88552008
021-88552009

پست الکترونیکی

info@BazarganiNavid.com

شرکت ترخیص کالا

شرکت ترخیص کالای بازرگانی نوید از افرادی متهعد و باتجربه در عرصه بازرگانی تشکیل شده است این شرکت آماده است تا ترخیص کالای شما را با سرعت بالا و اطمینان بالا انجام دهد .

تجربه یکی از ارکان مهم برای موفقیت در هر کاری می باشد که شرکت بازرگانی نوید با داشتن ترجه کافی آماده است تا ترخیص کالای شما را بر عهده بگیرد .

 

 

شرکت ترخیص کالا چیست :

شرکت ترخیص کالا از مجموعه ای از افراد تشکیل شده است که این افراد آشنا به امور ترخیص کالا می باشند و میتواند شما را در زیمنه واردات کالا از گمرک کمک کنند فوایدی که این شرکت ها میتوانید داشته باشند این است که با سرعت بالایی میتوانند کالای ترخیصی شما را از گمرک ها آزاد کنند

 

 

چرا شرکت بازرگانی نوید :

همانطور که در ابتدای این آموزش اشاره شد شرکت ترخیص کالا از ترخیص کاران با تجربه تشکیل شده اند گروه بازرگانی نوید با توجه به تجربه چندین ساله ی خود آماده است تا کالای ترخیصی شما را به بهترین نحوه گمركات هوايي زميني و دريايي ترخیص نماید .

 

مشاوره رایگان در زمینه ترخیص کالا :

شما در هر زمان از ساعات ادارای میتوانید با گروه بازرگانی نوید در تماس باشید و در زمینه ترخیص کالای خود با ما مشاوره رایگان داشته باشید همکاران ما آماده هستند تا  در زمینه ترخیص کالا به شما مشاوره رایگان دهند

 

شرکت ترخیص کالای بازرگانی نوید آماده است تا کالای ترخیصی شما را از کلیه گمرک های کشور بر عهده گیرد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*